Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Modropole - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie 2-pokojowe Modropole

Modropole,lubuskie

280 000 zł89,60 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga Nowa Niższa Cena. Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie położone w urokliwej, spokojnej wsi Modropole w gminie Drezdenko, otoczonej rozległymi lasami i naturą. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z ogródkiem Gościm

Gościm(Modropole + 12 km)

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecamy lokal mieszkalny o pow. 44,40 mkw, położony na parterze w budynku trzy lokalowym. Nieruchomość jest położona z dala od miejskiego zgiełku tuż przy lesie, nieopodal jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

! 0% prowizji od kupującego! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 64-metrowe mieszkanie w inwestycji Osiedle nad Starą Notecią przy ul. Pierwszej Brygady w Drezdenku. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Drezdenko

Stare Miasto,Drezdenko(Modropole + 8 km)

119 000 zł40,10 m² 2 967,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 40,10 m położone w sercu Drezdenka, w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Lokal znajduje się na 1. piętrze kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Strzelce Krajeńskie(Modropole + 14 km)

339 000 zł70,20 m² 4 829,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Przestronne: 4-pokojowe mieszkanie.: 70 M2. Cena: 339000zł. Tylko: 4800zł za M2! Szukasz przytulnego mieszkania z fajną przestrzenią dla siebie oraz Twojej rodziny? Polecam na sprzedaż: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie(Modropole + 14 km)

289 000 zł60,20 m² 4 800,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia komfortowego mieszkania zlokalizowanego na parterze w centrum Strzelec Krajeńskich w województwie lubuskim. To idealna propozycja dla rodziny, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Dobiegniew

Dobiegniew(Modropole + 11 km)

449 000 zł96,40 m² 4 657,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest piękne przestronne czteropokojowe mieszkanie w malowniczej miejscowości Dobiegniew w województwie lubuskim , które łączy wygodę życia w lokalu mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Strzelce Krajeńskie

Strzelce Krajeńskie(Modropole + 14 km)

369 000 zł59,50 m² 6 201,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży komfortowe, trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w Strzelcach Kraj. w województwie lubuskim. To idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Bobrówko

Bobrówko(Modropole + 21 km)

220 000 zł45,33 m² 4 853,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga nowa niższa cena .Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na pierwszym piętrze , które łączy wygodę życia w lokalu z atutami domu - własnym garażem oraz ogrodem. To idealna.